Bitcoin voorbij aan Aramco als 7e grootste asset op de markt

Na het eerder deze week al inhalen van zowel zilver als Meta in market cap, heeft Bitcoin officieel Saudi Aramco ingehaald om de 7e grootste asset ter wereld te worden. Met een market cap van $1,81 biljoen heeft Bitcoin het Saudische oliebedrijf ingehaald.
Saudi Aramco is momenteel het zesde grootste bedrijf ter wereld met een marktkapitalisatie van $1,79 biljoen en volgt daarmee bedrijven als Nvidia, Apple, Microsoft, Amazon en Alphabet. De continue opmars van Bitcoin lijkt op dit moment even geen grenzen te kennen.
https://twitter.com/WatcherGuru/status/1856714855660593620
Voorbij zilver, Meta en Aramco in 1 week
In januari werd de eerste Bitcoin ETF in de Verenigde Staten gelanceerd, wat de interesse vanuit institutionele beleggers sterk heeft aangewakkerd. Deze groei werd versterkt door de Amerikaanse presidentsverkiezingen, waarin Donald Trump in zijn tweede termijn als de eerste crypto-vriendelijke president het Witte Huis betreedt.
Deze ontwikkelingen hebben de prijs van Bitcoin naar ongekende hoogtes gedreven. Op woensdag bereikte Bitcoin de vierde recordprijs in een week, na een stijging van bijna 25% in een week.